ЗИМА 2017
  ДОМА ЗА НАС КОНТАКТ АГЕНТ
Преведи: Macedonian Albanian Bulgarian Croatian English Greek Serbian Slovenian Turkish

... ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ НА ВЕБ СТРАНИЦАТА НА САВАНА ... ВО НАШАТА АКТУЕЛНАТА ПОНУДА, ВЕЌЕ ОДДАМНА СЕ НАОЃААТ НАЈБАРАНИТЕ ТУРИСТИЧКИ АРАНЖМАНИ НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР ... ОСВЕН ДОБРО ПОЗНАТИТЕ ТУРИСТИЧКИ ПРОГРАМИ КОИ ВЕ ВОДАТ ДО НАЈУБАВИТЕ МЕСТА ВО РЕГИОНОТ И ЕВРОПА, САВАНА ЗА ОВАА ЛЕТНА СЕЗОНА ДОПОЛНИТЕЛНО ОБЕЗБЕДИ И НОВИ АТРАКТИВНИ ПОНУДИ... ПРЕД ВАС СЕ АКТУЕЛНИТЕ ПРОГРАМИ ЗА ЕСЕНСКИТЕ И ЗИМСКИТЕ ПАТУВАЊА ... ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ НА ПАСИВНИОТ ОДМОР И РЕЛАКСАЦИЈАТА ТУКА СЕ ПОЗНАТИТЕ БАЊСКИ И СПА ЦЕНТРИ ... ДОКОЛКУ ВО ОВАА СЕВКУПНА ПОНУДА КОЈА ПОСТОЈАНО СЕ ДОПОЛНУВА, ПРОНАЈДЕТЕ НЕШТО ШТО ЌЕ ВИ СЕ ДОПАДНЕ, НАМ СЕКАКО ЌЕ НИ БИДЕ ЗАДОВОЛСТВО ДА ВЕ УСЛУЖИМЕ !!! 

Социјални мрежи:

Facebook Twitter Youtube Instagram
 
 TRAVEL info - архива на изданија
Travel Training Center / Web Site
Airtickets ONLINE / Web Site
Holiday Real Estate / Web Site
Macedonia Vision / Web Site
Уплати "online" !!!
Оnline payment with ccard / Онлајн плаќање со кредитна картичка (по про-фактура !!!)
ХОТЕЛИ ВО ГРЦИЈА - Специјални понуди

 

08.02.2017

ГРЦИЈА ХОТЕЛИ ЛЕТО 2017

Хотел

Услуга

Цена од

За уплати до

Информации

КАСАНДРА

MIRRAGIO THERMAL SPA RESORT 5* Paliouri

  HB од

46,8 €

28.02.2017

-20%

POMEGRANATE WELLNESS & SPA 5* Potidea

 HB од

53,3 €

28.02.2017

-25%

PORTO SANI VILLAGE 5* Sani

 HB од

102,1 €

15.02.2017

-20%

SANI BEACH CLUB & SPA 5* Sani

 HB од

69,0 €

15.02.2017

-20%

SANI ASTERIS SUITES 5* Sani

 BB од

113,6 €

15.02.2017

-20%

POSSIDI HOLIDAYS RESORT 5* Possidi

HB од

43,5 €

28.02.2017

-15%

THEOPHANO IMPERIAL 5* Kalithea

 HB од

33,5 €

28.02.2017

-25%

ELINOTEL APOLOMARE 5* Hanioti

HB од

47,8 €

28.02.2017

-10%

ISTION CLUB 5* Potidea

HB од

37,1 €

28.02.2017

-15%

KASSANDRA PALACE 5* Kriopigi

HB од

30,9 €

31.03.2017

-15%

ALIA PALACE 5* Pefkohori

HB од

27,1 €

28.02.2017

-20%

ANASTASIA RESORT 5* Nea Skioni

HB+ од

43,9 €

28.02.2017

-10%

AEGEAN MELATHRON THALASSO Spa 5*

HB од

39,2 €

28.02.2017

-30%

OLYMPION SUNSET 5*

HB од

84,2 €

28.02.2017

-5%

CRONWELL RAHONI PARK 5* Nea Skioni

HB од

52,0 €

28.02.2017

-20%

AFITIS BOUTIQUE 4* Afitos

HB од

51,0 €

28.02.2017

-15%

ALEXANDER THE GREAT 4* Kriopigi

HB од

26,0 €

28.02.2017

-20%

AMMON ZEUS 4* Kalithea

HB од

35,2 €

28.02.2017

-20%

TRESOR SOUSOURAS (Ex Hanioti Palace)4*

HB од

22,3 €

28.02.2017

-10%

KRIOPIGI HOTEL (ex Kriopigi Beach) 4*

HB од

21,6 €

28.02.2017

-30%

LESSE HOTEL 4* Hanioti

BB од

16,7 €

28.02.2017

-20%

MENDI HOTEL 4* Kalandra

HB од

31,7 €

30.04.2017

-10%

SIMANTRO BEACH 4* Sani

 HB од

29,4 €

28.02.2017

-20%

ATHOS PALACE 4* Kalithea

 HB од

27,5 €

28.02.2017

-20%

PALLINI BEACH 4* Kalithea

 HB од

28,5 €

28.02.2017

-20%

PORTES BEACH 4* Potidea

HB од

29,3 €

28.02.2017

-15%

POSSIDI PARADISE 4* Possidi

HB+ од

24,6 €

28.02.2017

-10%

ALKION 4* Kriopigi

RO oд

17,1 €

31.03.2017

-15%

FLEGRA PALACE 4* Pefkohori

BB од

23,4 €

31.03.2017

-15%

HANIOTI MELATHRON 4* Hanioti

HB од

23,4 €

28.02.2017

-15%

POTIDEA PALACE 4* Potidea

UAI од

58,6 €

28.02.2017

-30%

CHROUSO VILLAGE 3*+ Paliouri

HB од

31,7 €

28.02.2017

-20%

ATRIUM HOTEL 3* Pefkohori

HB од

25,1 €

28.02.2017

-10%

DAPHNE HOLIDAY CLUB 3* Hanioti

BB од

15,5 €

30.04.2017

-10%

DIONYSOS INN 3* Hanioti

BB од

16,4 €

28.02.2017

-10%

DOLPHIN BEACH 3* Possidi

HB од

19,0 €

28.02.2017

-10%

ELINOTEL POLIS 3* Hanioti

HB од

47,8 €

28.02.2017

-10%

KASSANDRA BAY VILLAGE 3* Kriopigi

HB од

14,1 €

28.02.2017

-15%

KASSANDRA MARE 3* Nea Potidea

HB од

18,1 €

28.02.2017

-20%

LOUTRA BEACH 3* Ag.Paraskevi

HB од

19,8 €

28.02.2017

-10%

MACEDONIAN SUN 3* Kalithea

HB од

21,5 €

28.02.2017

-15%

SECRET PARADISE Hotel & Spa 3* Nea Kalikr

BB од

22,5 €

31.03.2017

-15%

OLYMPIC KOSMA 3* Hanioti

AI од

23,9 €

28.02.2017

-15%

PALLADIUM 3* Kriopigi

HB од

27,4 €

31.03.2017

-15%

PORT MARINA 3* Paliouri

HB+ од

21,5 €

28.02.2017

-10%

TROPICAL HOTEL 3* Hanioti

HB од

22,0 €

28.02.2017

-20%

JULIA HOTEL 3* Fourka

AI од

25,8 €

28.02.2017

-10%

ANNA MARIA PARADISE 3* Pefkohori

HB од

30,9 €

28.02.2017

-10%

STRATOS 3* Afitos

BB од

24,8 €

20.04.2017

-10%

LAGARIA PALACE 3* Afitos

BB од

30,5 €

15.04.2017

-5%

BELLAGIO 3* Fourka

AI од

29,8 €

28.02.2017

-5%

SOUSOURAS BEACH 3* Hanioti

HB од

20,6 €

31.03.2017

-15%

AL MARE 3* Polichrono

HB од

24,3 €

28.02.2017

-10%

NAIAS BEACH Hotel & Apt 3* Hanioti

BB од

20,6 €

31.03.2017

-10%

ALKYONIS 2* Nea Kalikratia

BB од

17,8 €

28.02.2017

-15%

CASLYPSO 2* Hanioti

BB од

13,3 €

30.04.2017

-10%

KASSANDRA BAY 2* Kriopigi

HB од

13,6 €

28.02.2017

-15%

*** Цените се дадени за период по лице со вклучени попусти по специјални понуди !!!
*** Цените се дадени во EUR за уплата во денари по курс од 62 МКД за 1 €.
*** Понудата важи за ограничен број на соби !!!

 

НАЗАД
(c) Copyright 2007 SAVANA Tourist Enterprises
Orce Nikolov 20, 1000 Skopje, Macedonia
tel. ++ 389 2 3115 826, fax ++ 389 2 3114 206,
email: info@savana.com.mk
 

60.000 facebook likes


ВИ БЛАГОДАРИМЕ
НА ДОВЕРБАТА