ДОМА ЗА НАС КОНТАКТ АГЕНТ
Преведи: Macedonian Albanian Bulgarian Croatian English Greek Serbian Slovenian Turkish

... ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ НА ВЕБ СТРАНИЦАТА НА САВАНА ... ВО НАШАТА АКТУЕЛНАТА ПОНУДА, ВЕЌЕ ОДДАМНА СЕ НАОЃААТ НАЈБАРАНИТЕ ТУРИСТИЧКИ АРАНЖМАНИ НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР ... ОСВЕН ДОБРО ПОЗНАТИТЕ ТУРИСТИЧКИ ПРОГРАМИ КОИ ВЕ ВОДАТ ДО НАЈУБАВИТЕ МЕСТА ВО РЕГИОНОТ И ЕВРОПА, САВАНА ЗА ОВАА ЛЕТНА СЕЗОНА ДОПОЛНИТЕЛНО ОБЕЗБЕДИ И НОВИ АТРАКТИВНИ ПОНУДИ... ПРЕД ВАС СЕ АКТУЕЛНИТЕ ПРОГРАМИ ЗА ЕСЕНСКИТЕ И ЗИМСКИТЕ ПАТУВАЊА ... ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ НА ПАСИВНИОТ ОДМОР И РЕЛАКСАЦИЈАТА ТУКА СЕ ПОЗНАТИТЕ БАЊСКИ И СПА ЦЕНТРИ ... ДОКОЛКУ ВО ОВАА СЕВКУПНА ПОНУДА КОЈА ПОСТОЈАНО СЕ ДОПОЛНУВА, ПРОНАЈДЕТЕ НЕШТО ШТО ЌЕ ВИ СЕ ДОПАДНЕ, НАМ СЕКАКО ЌЕ НИ БИДЕ ЗАДОВОЛСТВО ДА ВЕ УСЛУЖИМЕ !!! 

Социјални мрежи:

Facebook Twitter Youtube Instagram
 
 TRAVEL info - архива на изданија
Travel Training Center / Web Site
Airtickets ONLINE / Web Site
Holiday Real Estate / Web Site
Macedonia Vision / Web Site
ДУБАИ - Избор на хотели

ЦЕНОВНИК НА ХОТЕЛИ 2016

ДУБАИ ХОТЕЛИ НА ПЛАЖА

ANANTARA DUBAI THE PALM
RESORT&SPA *****

2 BB од 340 €

ATLANTIS THE PALM 
*****

2 BB од 473 €

DUBAI MARINE
BEACH RESORT *****

2 BB од 284 €

HILTON JUMEIRAH
RESIDENCE *****

2 BB од 224 €

RIXOS PALM JUMEIRAH
*****

2 BB од 275 €

SHERATON JUMEIRA
BEACH *****

2 BB од 160 €

ДУБАИ ГРАДСКИ ХОТЕЛИ *****

AL GHURAIR RAYHAAN BY
ROTANA *****

2 BB од 149 €

ASIANA DEIRA HOTEL 
*****


2 BB од 136 €

AURIS PLAZA HOTEL
*****


2 BB од 118 €

ДУБАИ ГРАДСКИ ХОТЕЛИ ****

AVARI HOTEL ****

2 BB од 93 €

METROPOLITAN HOTEL ****

2 BB од 130 €

CAPITOL ****

2 BB од 109 €

FIVE CONTINENTS
CASSELLS ****


2 BB од 70 €

HOLIDAY INN
AL BARSHA ****


2 BB од 135 €

MARCO POLO 
****


2 BB од 50 €

ДУБАИ ГРАДСКИ ХОТЕЛИ *** и **

ADMIRAL PLAZA HOTEL ***

2 BB од 72 €

CITY MAX HOTEL ***

2 BB од 57 €

GRANDEUR HOTEL ***

2 BB од 71 €

FORTUNE PEARL
***

3 BB од 103.5 €

PANORAMA GRAND 
***

2 BB од 64 €

SUITE NOVOTEL MALL
OF THE EMIRATES ***

2 BB од 94 €

SKYLIGHT HOTEL
***

2 BB од 63 €

IBIS MALL OF
THE EMIRATES **

2 BB од 65 €

SAFFRON HOTEL 
**

2 BB од 52 €

НАЗАД
(c) Copyright 2007 SAVANA Tourist Enterprises
Orce Nikolov 20, 1000 Skopje, Macedonia
tel. ++ 389 2 3115 826, fax ++ 389 2 3114 206,
email: info@savana.com.mk
 

62.000 facebook likes


ВИ БЛАГОДАРИМЕ
НА ДОВЕРБАТА