ЗИМА 2017
  ДОМА ЗА НАС КОНТАКТ АГЕНТ
Преведи: Macedonian Albanian Bulgarian Croatian English Greek Serbian Slovenian Turkish

... ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ НА ВЕБ СТРАНИЦАТА НА САВАНА ... ВО НАШАТА АКТУЕЛНАТА ПОНУДА, ВЕЌЕ ОДДАМНА СЕ НАОЃААТ НАЈБАРАНИТЕ ТУРИСТИЧКИ АРАНЖМАНИ НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР ... ОСВЕН ДОБРО ПОЗНАТИТЕ ТУРИСТИЧКИ ПРОГРАМИ КОИ ВЕ ВОДАТ ДО НАЈУБАВИТЕ МЕСТА ВО РЕГИОНОТ И ЕВРОПА, САВАНА ЗА ОВАА ЛЕТНА СЕЗОНА ДОПОЛНИТЕЛНО ОБЕЗБЕДИ И НОВИ АТРАКТИВНИ ПОНУДИ... ПРЕД ВАС СЕ АКТУЕЛНИТЕ ПРОГРАМИ ЗА ЕСЕНСКИТЕ И ЗИМСКИТЕ ПАТУВАЊА ... ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ НА ПАСИВНИОТ ОДМОР И РЕЛАКСАЦИЈАТА ТУКА СЕ ПОЗНАТИТЕ БАЊСКИ И СПА ЦЕНТРИ ... ДОКОЛКУ ВО ОВАА СЕВКУПНА ПОНУДА КОЈА ПОСТОЈАНО СЕ ДОПОЛНУВА, ПРОНАЈДЕТЕ НЕШТО ШТО ЌЕ ВИ СЕ ДОПАДНЕ, НАМ СЕКАКО ЌЕ НИ БИДЕ ЗАДОВОЛСТВО ДА ВЕ УСЛУЖИМЕ !!! 

Социјални мрежи:

Facebook Twitter Youtube Instagram
 
 TRAVEL info - архива на изданија
Travel Training Center / Web Site
Airtickets ONLINE / Web Site
Holiday Real Estate / Web Site
Macedonia Vision / Web Site
Уплати "online" !!!
Оnline payment with ccard / Онлајн плаќање со кредитна картичка (по про-фактура !!!)
СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ / ЗИМА 2017

 

 

 

 

28.12.2016

БУГАРИЈА ХОТЕЛИ ЗИМА 2016-2017

Хотел

Минимум
престој

Цена од

За уплати

Информации

БАНСКО

 

 

 

 

 

PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT & SPA *****

BB од

45,3 €

/

-15%

Apart Hotel REGNUM *****

HB од

48,3 €

/

-20%

LUCKY BANSKO *****

BB од

32,2 €

/

-10%

AMIRA ****

HB од

59,40 €

/

/

ZARA HOTEL ****

HB од

24,2 €

31.12.2016

-12%

ST.GEORGE SKI & SPA ****

BB од

23,8 €

/

-15%

GARDENIA ****

HB од

29,4 €

/

-15%

ORPHEY ****

BB од

40,6 €

/

-10%

MPM GUINNESS ****

HB од

27,5 €

/

/

MPM PERUN LODGE ****

HB од

27,5 €

/

/

ASPEN GOLF ***

2 HB од

51,0 €

/

/

Apart Hotel BELMONT ***

RO

44,1 €

/

/

Apart Hotel ADEOA Ski & SPA ***

BB од

11,2 €

/

-15%

БОРОВЕЦ

IGLIKA PALACE ****

HB од

22 €

/

/

LION ****

HB од

27,3 €

/

-10%

ПАМПОРОВО

Hotel ORPHEUS ****

BB/HB од

19,8 €

10.01.2017

-10%

НАЗАД
(c) Copyright 2007 SAVANA Tourist Enterprises
Orce Nikolov 20, 1000 Skopje, Macedonia
tel. ++ 389 2 3115 826, fax ++ 389 2 3114 206,
email: info@savana.com.mk
 

60.000 facebook likes


ВИ БЛАГОДАРИМЕ
НА ДОВЕРБАТА