ДОМА ЗА НАС КОНТАКТ АГЕНТ
Преведи: Macedonian Albanian Bulgarian Croatian English Greek Serbian Slovenian Turkish

... НАЈНОВИ ВЕСТИ !!! ... НАЈНОВИ ВЕСТИ !!! >>> ВО ТЕК Е АКТУЕЛНАТА ПРОДАЖБА НА АРАНЖМАНИТЕ ОД ПРОГРАМАТА "ЛЕТО ВО ГРЦИЈА 2014 ГОДИНА" !!! >>> ПРОДАЖБАТА НА ЛЕТНИТЕ АРАНЖМАНИ ЗА ГРЦИЈА, ВИ НУДИ МОЖНОСТ ЗА ИЗБОР ОД ОГРОМНАТА ПОНУДА НА ПЕДЕСЕТИНА ОБЈЕКТИ - ВИЛИ И АПАРТМАНИ, ЗАКУПЕНИ НИЗ 23 ТУРИСТИЧКИ МЕСТА НА ЕГЕЈСКОТО И ЈОНСКОТО МОРЕ, КАКО И НЕКОЈ ОД СТОТИНАТА ХОТЕЛИ НА ГРЧКИОТ БРЕГ !!! >>> ОСВЕН АРАНЖМАНИТЕ ЗА ГРЦИЈА, ВО ИНТЕНЗИВНА ПРОДАЖБА СЕ И ДОЛГОЧЕКУВАНИТЕ ЧАРТЕР АРАНЖМАНИ ЗА ТУРЦИЈА !!! >>> ПРЕД ВАС СЕ НЕПОВТОРЛИВИ МОЖНОСТИ ЗА ЛЕТУВАЊЕ ВО ТУРЦИЈА, СО ДИРЕКТНИ ЧАРТЕР ЛЕТОВИ ОД СКОПЈЕ ДО БОДРУМ И АНТАЛИЈА !!! >>> ЕДНОСТАВНО ОДБЕРЕТЕ НЕКОЈ, ОД ГОЛЕМАТА ПОНУДА НА ХОТЕЛИ, ИЗГРАДЕНИ ВО ЦЕНТРИТЕ НА ТУРСКИОТ ТУРИЗАМ: БОДРУМ, КУШАДАСИ, МАРМАРИС, АНТАЛИЈА, ЛАРА, АЛАЊА, БЕЛЕК, КЕМЕР ИЛИ СИДЕ, НА ЕГЕЈСКОТО И СРЕДОЗЕМНОТО МОРЕ !!! >>> ПРЕД ВАС Е ПОВТОРНО И ПОНУДАТА НА АРАНЖМАНОТ ЗА ЛЕТУВАЊЕ ВО ХРВАТСКА И НЕЈЗИНИОТ БИСЕР - МАКАРСКА ... ТОА Е ОДЛИЧНА МОЖНОСТ ЗА ЛЕТУВАЊЕ НА ЈАДРАНСКОТО МОРЕ И ЕДИНСТВЕНАТА ДАЛМАЦИЈА, ПО ИСКЛУЧИТЕЛНО ПОВОЛНИ ЦЕНИ НА ПОЗНАТИТЕ ПАКЕТ АРАНЖМАНИ !!! >>> ПОВТОРНАТА МОЖНОСТ ЗА ЛЕТУВАЊЕ ВО ЕГИПЕТ И ЕДИНСТВЕНАТА ХУРГАДА, ДОПОЛНИТЕЛНО ЈА ЗГОЛЕМУВА ПОНУДАТА НА ЛЕТНИ АРАНЖМАНИ !!! >>> ИЗБОРОТ ЗА ЛЕТУВАЊЕ ВО НАЈЛУКСУЗНИТЕ ХОТЕЛИ НА ЦРВЕНОТО МОРЕ, ПО ИСКЛУЧИТЕЛНО ПОВОЛНИ И НЕПОРЕДЛИВИ ЦЕНИ СО БИЛО КОЈА ДРУГА ДЕСТИНАЦИИ, Е НАЈИНТЕРЕСНИОТ ПРЕДИЗВИК ЗА ВАШАТА ОДЛУКА - КАДЕ НА ОДМОР ?!? >>> ВО АКТУЕЛНА ПРОДАЖБА, СЕ И ЕДИНСТВЕНИТЕ IATA КУРСЕВИ - ЗА ОБУКА НА КАДРИ ВО ТУРИСТИЧКАТА И ПАТНИЧКАТА ИНДУСТРИЈА !!! ВО НОВООТВОРЕНИОТ ТРАВЕЛ ТРЕНИНГ ЦЕНТАР ВО СКОПЈЕ, ВО ТЕК Е УПИСНАТА СЕСИЈА ЗА НАРЕДНИТЕ КУРСЕВИ ВО МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ !!! >>> ПРЕКУ МЕЃУНАРОДНИОТ И ЕТАБЛИРАН ТТЦ ЦЕНТАР ВО СКОПЈЕ И МАКЕДОНИЈА И ВИЕ СТЕ ВО МОЖНОСТ, ДА СЕ СТЕКНЕТЕ СО МЕЃУНАРОДНО ПРИЗНАТИТЕ СЕРТИФИКАТИ, ОД IATA ИНСТИТУТОТ ВО КАНАДА, ПРИЗНАТИ И ВАЛИДНИ НИЗ ЦЕЛИОТ СВЕТ !!! <<< НАЈНОВИ ВЕСТИ !!! ... НАЈНОВИ ВЕСТИ !!!

Социјални мрежи:

Facebook Twitter Youtube
 
ПОНУДИ НА ВАШИОТ E-MAIL:

РАБОТА ВО САВАНА !!!
MSC Cruises
Календар на сите крстарења
Најповолни тарифи
Подарете Ваучер, подарете спомени...
СИТЕ НА ОДМОР !!!
ХАЛКИДИКИ Хотели (Касандра)

ЦЕНОВНИК ЗА ХОТЕЛИ НА ХАЛКИДИКИ - КАСАНДРА

ISTION CLUB *****

HB од 38.8 €

OCEANIA CLUB *****

UAI од 77 €

PORTO SANI VILLAGE *****

HB од 114,4 €

SANI BEACH HOTEL & SPA *****

HB од 62,7 €

SANI ASTERIAS SUITES *****

BB од 129,8 €

SANI BEACH CLUB & SPA *****

HB од 68.2 €

THEOPHANO IMPERIAL *****

HB од 43,8 €

ELINOTEL APOLAMARE *****

HB од 47 €

HOTEL AFITIS BOUTIQUE ****

HB од 36.5 €

ALEXANDER THE GREAT ****

HB од 28.9 €

PORTES BEACH ****

HB од 31.8 €

POTIDEA PALACE CLUB ****

UAI од 66 €

POSSIDI HOLIDAYS RES. ****

HB од 50.8 €

SIMANTRO BEACH ****

HB од 34.7 €

ATHOS PALACE HOTEL ****

HB од 32.4 €

PALLINI BEACH HOTEL ****

HB од 33,5 €

KASANDRA PALACE ****

HB од 55 €

ALIA PALACE ****

HB од 31,2 €

AMMON ZEUS ****

HB од 27.7 €

POSSIDI PARADISE ****

HB од 27.8 €

RENAISSANCE RESORT ****

BB од 28.6 €

ALKYON HOTEL ****

HB од 20,1 €

HOTEL GRANDOTEL ****

HB од 27 €

KRIOPIGI BEACH ****

AI од 39.2 €

LESSE HOTEL ****

HB од 33 €

MENDI HOTEL ****

HB од 26,4 €

HANIOTI PALLACE ****

HB од 26 €

ATRIUM ***

HB од 29,4 €

MACEDONIAN SUN ***

HB од 29 €

PALLADIUM ***

HB од 28.6 €

 SECRET PARDISE ***

HB од 32,9 €

DAPHNE HOLIDAY CLUB ***

HB од 18,9 €

DIONYSOS HOTEL ***

BB од 16 €

DOLPHIN BEACH ***

HB од 21.2 €

OLIMPIC KOSMA HOTEL ***

AI од 30,30 €

CHROUSSO VILLAGE ***

AI од 44.6 €

 TROPICAL HOTEL ***

7 HB од 159 €

ELINOTEL POLIS ***

HB од 21.2 €

KASSANDRA MARE ***

HB од 22 €

LOUTRA BEACH ***
http://www.euroturs.rs/wp-content/gallery/gr-agiaparaskevias-loutrabeach/hotel-loutra-beach-agia-paraskevis-kasandra-halkidiki-grcka-hoteli-leto-letovanje-03.jpg
HB од 20,9 €

PORT MARINA HOTEL ***

HB од 20,1 €

KASSANDRA BAY VILLAGE ***

HB од 20,1 €

NAIAS BEACH APARTHOTEL ***

BB од 18,9 €

ANNA MARIA PARADISE ***

HB од 27,8 €

JULIA HOTEL ***
http://www.grekomania.ru/images/hotels/kassandra/111_julia-hotel/16723_Julia-Hotel-28.jpg
AI од 30.8 €

ILIOS HOTEL ***

7 HB од 149 €

SOUSOURAS BUNGALOWS ***

HB од 27,5 €

PASHOS HOTEL ***

BB од 20,9 €

CALYPSO HOTEL **

BB од 16,5 €

JENNY HOTEL ***

7 AI од 149 €

STRATOS HOTEL ***

BB од 24.20 €

ALKYONIS HOTEL **

BB од 18,9 €

 GEORGALAS SUN BEACH HOTEL **

BB од 18,3 €

KASANDRA BAY HOTEL **

HB од 20,1 €

 

НАЗАД
Travel info / Web Site
Airtickets ONLINE / Web Site
Macedonia Vision / Web Site
Travel Training Center / Web Site
Holiday Real Estate / Web Site
Партнери на Савана Травел Клуб...
АНКЕТА
Вашето наредно патување !?
Дали наскоро планирате туристичко патување ?
Да, до крајот на годината
Не, до наредната година
Можеби ќе патувам
Не знам дали ќе патувам
Следното патување го планирам за...
11-ти Октомври
23-ти Октомври
Во Ноември
08-ми Декември
Нова Година
Зимување
Не планирам наскоро да патувам
 Дубаи - Лето 2014
 Египет / Чартер - Хургада 2014
 Турција / Чартер - Анталија 2014
Грција - Апартмани 2014
Грција - Хотели 2014
 Хрватска, Црна Гора, Бугарија и Македонија - Хотели 2014
(c) Copyright 2007 SAVANA Tourist Enterprises
Orce Nikolov 20, 1000 Skopje, Macedonia
tel. ++ 389 2 3115 826, fax ++ 389 2 3114 206,
email: info@savana.com.mk
 

33.000 facebook likes


ВИ БЛАГОДАРИМЕ
НА ДОВЕРБАТА