ДОМА ЗА НАС КОНТАКТ АГЕНТ
Преведи: Macedonian Albanian Bulgarian Croatian English Greek Serbian Slovenian Turkish

... ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ НА ВЕБ СТРАНИЦАТА НА САВАНА ... ВО НАШАТА АКТУЕЛНАТА ПОНУДА, ВЕЌЕ ОДДАМНА СЕ НАОЃААТ НАЈБАРАНИТЕ ТУРИСТИЧКИ АРАНЖМАНИ НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР ... ОСВЕН ДОБРО ПОЗНАТИТЕ ТУРИСТИЧКИ ПРОГРАМИ КОИ ВЕ ВОДАТ ДО НАЈУБАВИТЕ МЕСТА ВО РЕГИОНОТ И ЕВРОПА, САВАНА ЗА ОВАА ЛЕТНА СЕЗОНА ДОПОЛНИТЕЛНО ОБЕЗБЕДИ И НОВИ АТРАКТИВНИ ПОНУДИ... ПРЕД ВАС СЕ АКТУЕЛНИТЕ ПРОГРАМИ ЗА ЕСЕНСКИТЕ И ЗИМСКИТЕ ПАТУВАЊА ... ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ НА ПАСИВНИОТ ОДМОР И РЕЛАКСАЦИЈАТА ТУКА СЕ ПОЗНАТИТЕ БАЊСКИ И СПА ЦЕНТРИ ... ДОКОЛКУ ВО ОВАА СЕВКУПНА ПОНУДА КОЈА ПОСТОЈАНО СЕ ДОПОЛНУВА, ПРОНАЈДЕТЕ НЕШТО ШТО ЌЕ ВИ СЕ ДОПАДНЕ, НАМ СЕКАКО ЌЕ НИ БИДЕ ЗАДОВОЛСТВО ДА ВЕ УСЛУЖИМЕ !!! 

Социјални мрежи:

Facebook Twitter Youtube Instagram
 
 TRAVEL info - архива на изданија
Travel Training Center / Web Site
Airtickets ONLINE / Web Site
Holiday Real Estate / Web Site
Macedonia Vision / Web Site
Уплати "online" !!!
Оnline payment with ccard / Онлајн плаќање со кредитна картичка (по про-фактура !!!)
ШОПИНГ ВО "ONE SALONICA" - СОЛУН (автобус)

 

Резултат со слика за one salonika

 

 

Термини: 06, 13, 20. и 27. мај


Поаѓање:
04:30 ч.
Состанок на групата на паркингот спроти хотелот "Holiday Inn" во     
              Скопје. 
05:00 ч. Поаѓање за Грција и Солун. Влез преку граничниот премин         
              Богородица - Евзони.
од 09:30 до 10:00 ч. (по грчко време) Пристигнување во Солун и 
              паркирање на автобусот пред новиот трговски центар "One Salonica 
              Outlet Mall".
Слободен ден за шопинг во трговскиот центар и низ 
              центарот на градот: улиците Игнатиа и Цимиски, плоштадите 
              Аристотелис, Вардари... 

Враќање:
17:00 ч. (по грчко време) Состанок на групата кај "One Salonica Outlet Mall" 
              и поаѓање кон Македонија. Пристигнување во Скопје, во вечерните 
              часови.

A

Цена на аранжманот: 800 мкд
но...

ЕДНО ЛИЦЕ ПЛАЌА, A ВТОРО ЛИЦЕ ГРАТИС !?!


 

A

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:
- Автобуски превоз на дадена релација
- Придружник на патувањето

НАПОМЕНА:
- За реализација на аранжманот, потребен е миниум од 50 патници.
- За овој аранжман важат општите услови на патуванје на СКТМ и САВАНА

A

 

 

НАЗАД
(c) Copyright 2007 SAVANA Tourist Enterprises
Orce Nikolov 20, 1000 Skopje, Macedonia
tel. ++ 389 2 3115 826, fax ++ 389 2 3114 206,
email: info@savana.com.mk
 

61.000 facebook likes


ВИ БЛАГОДАРИМЕ
НА ДОВЕРБАТА