ЗИМА 2017
  ДОМА ЗА НАС КОНТАКТ АГЕНТ
Преведи: Macedonian Albanian Bulgarian Croatian English Greek Serbian Slovenian Turkish

... ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ НА ВЕБ СТРАНИЦАТА НА САВАНА ... ВО НАШАТА АКТУЕЛНАТА ПОНУДА, ВЕЌЕ ОДДАМНА СЕ НАОЃААТ НАЈБАРАНИТЕ ТУРИСТИЧКИ АРАНЖМАНИ НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР ... ОСВЕН ДОБРО ПОЗНАТИТЕ ТУРИСТИЧКИ ПРОГРАМИ КОИ ВЕ ВОДАТ ДО НАЈУБАВИТЕ МЕСТА ВО РЕГИОНОТ И ЕВРОПА, САВАНА ЗА ОВАА ЛЕТНА СЕЗОНА ДОПОЛНИТЕЛНО ОБЕЗБЕДИ И НОВИ АТРАКТИВНИ ПОНУДИ... ПРЕД ВАС СЕ АКТУЕЛНИТЕ ПРОГРАМИ ЗА ЕСЕНСКИТЕ И ЗИМСКИТЕ ПАТУВАЊА ... ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ НА ПАСИВНИОТ ОДМОР И РЕЛАКСАЦИЈАТА ТУКА СЕ ПОЗНАТИТЕ БАЊСКИ И СПА ЦЕНТРИ ... ДОКОЛКУ ВО ОВАА СЕВКУПНА ПОНУДА КОЈА ПОСТОЈАНО СЕ ДОПОЛНУВА, ПРОНАЈДЕТЕ НЕШТО ШТО ЌЕ ВИ СЕ ДОПАДНЕ, НАМ СЕКАКО ЌЕ НИ БИДЕ ЗАДОВОЛСТВО ДА ВЕ УСЛУЖИМЕ !!! 

Социјални мрежи:

Facebook Twitter Youtube Instagram
 
 TRAVEL info - архива на изданија
Travel Training Center / Web Site
Airtickets ONLINE / Web Site
Holiday Real Estate / Web Site
Macedonia Vision / Web Site
Уплати "online" !!!
Оnline payment with ccard / Онлајн плаќање со кредитна картичка (по про-фактура !!!)
Happy New Year Festival

 

Happy New Year Festival

happy new year festivalSUN Production организацијата со која секогаш добивате повеќе, со осбено задоволство Ви ја најавува Новогодишната журка за дочекот на 2017 година!!!

 12 часовен музички спектакл во Скопје!!!

Посебно не радува фактот што ја имаме најимпресивната програма досега со дј-и и артисти кои ќе ги задоволат и најпребирливите вкусови на љубителите на електронската музика, а особено психоделичниот транс...

VIBE TRIBE - Israel

DERANGO - Sweden

IMBA - Serbia

DAPEACE - Serbia

PARAMATMA - Macedonia

И секако поддршка од дј-ите на SUN Production

DARE

SOUNDKILLAH

HUMANOID

Како и секогаш одличен звук, светло, ласер шоу, лед скринови...

Сабота 31.12.2016
Старт: 20:00
Крај: 08:00
Локација: Спортска Сала РАСАДНИК - Скопје (Кисела Вода)

Влезници во претпродажба по супер промотивна цена за првите 500 влезници од 450 денари, а потоа 500 денари, во продажното место на "Савана" на Ул. Орце Николов Бр. 20.

*Со секоја купена влезница добивате REDBULL енергетски пијалок

НАЗАД
(c) Copyright 2007 SAVANA Tourist Enterprises
Orce Nikolov 20, 1000 Skopje, Macedonia
tel. ++ 389 2 3115 826, fax ++ 389 2 3114 206,
email: info@savana.com.mk
 

60.000 facebook likes


ВИ БЛАГОДАРИМЕ
НА ДОВЕРБАТА