<font size=2>
<p>
<table>
<tbody>
<tr>
<td>
<p><font size=2>АПСОЛВЕНТСКА ЕКСКУРЗИЈА !!!</font></p></td></tr></tbody></table></p></font>
  ДОМА ЗА НАС КОНТАКТ АГЕНТ
Преведи: Macedonian Albanian Bulgarian Croatian English Greek Serbian Slovenian Turkish

... ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ НА ВЕБ СТРАНИЦАТА НА САВАНА ... ВО НАШАТА АКТУЕЛНАТА ПОНУДА, ВЕЌЕ ОДДАМНА СЕ НАОЃААТ НАЈБАРАНИТЕ ТУРИСТИЧКИ АРАНЖМАНИ НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР ... ОСВЕН ДОБРО ПОЗНАТИТЕ ТУРИСТИЧКИ ПРОГРАМИ КОИ ВЕ ВОДАТ ДО НАЈУБАВИТЕ МЕСТА ВО РЕГИОНОТ И ЕВРОПА, САВАНА ЗА ОВАА ЛЕТНА СЕЗОНА ДОПОЛНИТЕЛНО ОБЕЗБЕДИ И НОВИ АТРАКТИВНИ ПОНУДИ... ПРЕД ВАС СЕ АКТУЕЛНИТЕ ПРОГРАМИ ЗА ЕСЕНСКИТЕ И ЗИМСКИТЕ ПАТУВАЊА ... ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ НА ПАСИВНИОТ ОДМОР И РЕЛАКСАЦИЈАТА ТУКА СЕ ПОЗНАТИТЕ БАЊСКИ И СПА ЦЕНТРИ ... ДОКОЛКУ ВО ОВАА СЕВКУПНА ПОНУДА КОЈА ПОСТОЈАНО СЕ ДОПОЛНУВА, ПРОНАЈДЕТЕ НЕШТО ШТО ЌЕ ВИ СЕ ДОПАДНЕ, НАМ СЕКАКО ЌЕ НИ БИДЕ ЗАДОВОЛСТВО ДА ВЕ УСЛУЖИМЕ !!! 

Социјални мрежи:

Facebook Twitter Youtube Instagram
 
 TRAVEL info - архива на изданија
Travel Training Center / Web Site
Airtickets ONLINE / Web Site
Holiday Real Estate / Web Site
Macedonia Vision / Web Site
Уплати "online" !!!
Оnline payment with ccard / Онлајн плаќање со кредитна картичка (по про-фактура !!!)
Ски Пакет Аранжмани Банско
 

Период                                       

До 28.12.2016 и од 02.01- 03.04.2017

Hotel No Name *

Услуга

Макс. Лица

4 ноќи/3 дена скијање

7 ноќи/6 дена скијање

9 ноќи/8 дена скијање

10 ноќи/9 дена скијање

11 ноќи/10 дена скијање

12 ноќи/11 дена скијање

14 ноќи/13 дена скијање

Hotel 3* ( Hotel Mura 3* или слично)

BB

2+1

198

325

385

413

446

484

545

Hotel 4 * ( Hotel Pirin/Bansko 4* или сличенo)

HB

2+1

264

435

506

545

583

633

710

Hotel 4* Superior ( Hotel Strazhite 4*или слично)

HB

2+1

296

492

576

622

667

723

824

Во цената на пакетот е вклучено:
- Сместување во хотел 3*, 4* или 4* супериор ;
- Ски карта
- Ски или сноуборд опрема
- Обука по скијање или сноуборд
- Трансфер до Ски Гондолата
- Во хотел со 4* , користење на базен, сауна, фитнес и парна бања во хотелот ,
- Во хотели со 3*, користење на џакузи, релакс соба, сауна и/или парна бања.
   
    
Попусти и доплати:
- Доплата за еднокреветена соба 11€/  ден
- Трет возрасен на дополнително легло го плаќа целиот износ на цената на пакетот
- Дете до 7 год. на дополнителен кревет  - БЕСПЛАТНО
- Дете до 7 год. со еден возрасен во соба -60% од цената на пакетот
- Дете 7-12 год. на дополнителен кревет -40% од цената на пакетот
- Дете 7-12 год. со еден возрасен во соба -30% од цената на пакетот
- Туристичка такса 1€ од ден за возрасен и деца.    
    
    
НАПОМЕНИ:
Името на хотелот се дефинира на 3 дена пред поаѓање.
Сноуборд обуката во сите пакети е 3 дена/2 часа на ден !!!
Сноуборд обуката не се обезбедува на деца до 12 год.    
ПРОМОЦИИ АКЦИИ : -10%  за уплати до 30.11.2016 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

НАЗАД
(c) Copyright 2007 SAVANA Tourist Enterprises
Orce Nikolov 20, 1000 Skopje, Macedonia
tel. ++ 389 2 3115 826, fax ++ 389 2 3114 206,
email: info@savana.com.mk
 

61.000 facebook likes


ВИ БЛАГОДАРИМЕ
НА ДОВЕРБАТА