<font size=2>
<p>
<table>
<tbody>
<tr>
<td>
<p><font size=2>АПСОЛВЕНТСКА ЕКСКУРЗИЈА !!!</font></p></td></tr></tbody></table></p></font>
  ДОМА ЗА НАС КОНТАКТ АГЕНТ
Преведи: Macedonian Albanian Bulgarian Croatian English Greek Serbian Slovenian Turkish

... ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ НА ВЕБ СТРАНИЦАТА НА САВАНА ... ВО НАШАТА АКТУЕЛНАТА ПОНУДА, ВЕЌЕ ОДДАМНА СЕ НАОЃААТ НАЈБАРАНИТЕ ТУРИСТИЧКИ АРАНЖМАНИ НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР ... ОСВЕН ДОБРО ПОЗНАТИТЕ ТУРИСТИЧКИ ПРОГРАМИ КОИ ВЕ ВОДАТ ДО НАЈУБАВИТЕ МЕСТА ВО РЕГИОНОТ И ЕВРОПА, САВАНА ЗА ОВАА ЛЕТНА СЕЗОНА ДОПОЛНИТЕЛНО ОБЕЗБЕДИ И НОВИ АТРАКТИВНИ ПОНУДИ... ПРЕД ВАС СЕ АКТУЕЛНИТЕ ПРОГРАМИ ЗА ЕСЕНСКИТЕ И ЗИМСКИТЕ ПАТУВАЊА ... ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ НА ПАСИВНИОТ ОДМОР И РЕЛАКСАЦИЈАТА ТУКА СЕ ПОЗНАТИТЕ БАЊСКИ И СПА ЦЕНТРИ ... ДОКОЛКУ ВО ОВАА СЕВКУПНА ПОНУДА КОЈА ПОСТОЈАНО СЕ ДОПОЛНУВА, ПРОНАЈДЕТЕ НЕШТО ШТО ЌЕ ВИ СЕ ДОПАДНЕ, НАМ СЕКАКО ЌЕ НИ БИДЕ ЗАДОВОЛСТВО ДА ВЕ УСЛУЖИМЕ !!! 

Социјални мрежи:

Facebook Twitter Youtube Instagram
 
 TRAVEL info - архива на изданија
Travel Training Center / Web Site
Airtickets ONLINE / Web Site
Holiday Real Estate / Web Site
Macedonia Vision / Web Site
Уплати "online" !!!
Оnline payment with ccard / Онлајн плаќање со кредитна картичка (по про-фактура !!!)
 
 
Актуелно: > ПАТУВАЊА

ПАТУВАЊА

ВЕЛИГДЕН 1-ви МАЈ СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЈ ПОКЛОНИЧКИ ШОПИНГ ТУРИ CITY BREAK ДАЛЕЧНИ УЧЕНИЧКИ ПАТУВАЊА АПСОЛВЕНТСКИ
ПРАГА (авион)
Термин: 14.април, 3 дена / 2 ноќевања, хотел *** цена од: 219 €
СТОКХОЛМ
авио билет со вклучени такси и хотел 3 BB, цена: од 159 EUR
РИМ
авио билет со вклучени такси и хотел 3 BB, цена: од 272 EUR
ВЕЛИГДЕН на КРФ (автобус)
Термин: 13.април, 5 дена / 3 ноќевања, цена: од 120 €
РИМ (авион)
Термин: 21.маj, 4 дена / 3 ноќевања, хотел *** цена: 399 €
ШОПИНГ ВО "ONE SALONICA" - СОЛУН (автобус)
Термини: 01. април, цена за едно лице: 800 мкд, второ лице ГРАТИС !!!
ДУБАИ - Специјални понуди
Избор на пакет аранжмани за месец Февруари и Март 2017
ПОКЛОНИЧКО ПАТУВАЊЕ НА ЕВИЈА, ЕГИНА И ПЕЛОПОНЕЗ (автобус)
Евија, Егина, Малеви, Мегалу Спилеу... термин: 28.април, 4 дена, цена: 6.900 мкд
АТИНА, ПЕЛОПОНЕЗ и ЕГИНА (автобус)
Термин: 13.април, 5 дена / 3 ноќевања, хотел *** цена: 150 €
БАРСЕЛОНА (авион)
Термини: 28 Април, 4 дена / 3 ноќевања, хотел ***, цена: 359 €
ГОЛЕМА ЕВРОПСКА ТУРА (Апсолвентска)
Термини: Април - Мај, 19 дена / 11 ноќeвања, хотели ** и *** , цена: 489 €
БАРСЕЛОНА
авио билет со вклучени такси и хотел 3 BB, цена: од 154 EUR
ПРАГА (авион)
Термин: 28.Април, 3 дена/2 ноќевања, хотел *** цена од: 199 €
ДУБАИ - Екскурзии и знаменитости
Избор на екскурзии во Дубаи
ПРАГА (авион)
Термин: 28.Април, 3 дена/2 ноќевања, хотел *** цена од: 199 €
ПАРИЗ (авион)
Термин: 14.април, 4 дена / 3 ноќевања, хотел ***, цена: 385 €
ПАРИЗ (авион)
Термин: 14.април, 4 дена / 3 ноќевања, хотел ***, цена: 385 €
КОПЕНХАГЕН
авио билет со вклучени такси и хотел 3 BB, цена: од 260 EUR
БЕРЛИН (авион)
Термини: 29 Април, 4 дена / 3 ноќевања, хотел ****, цена: 319 €
АНТАЛИЈА (авион)
Термин: 14.aприл 5 дена / 4 ноќевања, хотел ***** цена: 299 €
АБУ ДАБИ - Избор на хотели
Избор на хотели во Абу Даби
БУГАРИЈА Хотели - ВЕЛИГДЕН
Пакети со 2, 3 или 4 ноќевања во места и хотели по избор
БУГАРИЈА Хотели - ВЕЛИГДЕН
Пакети со 2, 3 или 4 ноќевања во места и хотели по избор
БУГАРИЈА Хотели - ВЕЛИГДЕН
Пакети со 2, 3 или 4 ноќевања во места и хотели по избор
ОСЛО
авио билет со вклучени такси и хотел 3 BB, цена: од 195 EUR
ВЕНЕЦИЈА
авио билет со вклучени такси и хотел 3 BB, цена: од 82 EUR
МИЛАНО
авио билет со вклучени такси и хотел 3 BB, цена: од 140 EUR
ВЕНЕЦИЈА и ВЕРОНА со ФИРЕНЦА (автобус)
Термин: 13.aприл 4 дена / 2 ноќевања, хотел ***, цена: 139 €
ВЕНЕЦИЈА и ВЕРОНА со ФИРЕНЦА (автобус)
Термин: 13.aприл 4 дена / 2 ноќевања, хотел ***, цена: 139 €
МИЛАНО, Верона, Лаго Ди Гарда, Лугано, Комо... (автобус)
Термин: 12.април, 5 дена / 3 ноќевања, хотел *** цена: 189 €
БУГАРИЈА Спа-хотели / Велигден
Пакети со 2, 3 или 4 ноќевања во места и хотели по избор
БУГАРИЈА Спа-хотели / Велигден
Пакети со 2, 3 или 4 ноќевања во места и хотели по избор
ВИЕНА и БРАТИСЛАВА (автобус)
Термин: 13.aприл, 4 дена / 2 ноќевања, хотел *** цена: 139 €
ЛЕТЕН КАМП "YUPPI" - Криопиги, Халкидики
8 дена / 7 ноќевања, полн пансион (доручек, ручек, вечера и ужина) и превоз до плажа, цени: од 149 €
ВИЕНА
авио билет со вклучени такси и хотел 3 RO, цена: од 333 EUR
ВИЕНА и БРАТИСЛАВА (автобус)
Термин: 13.aприл, 4 дена / 2 ноќевања, хотел *** цена: 139 €
ЛАРНАКА
авио билет со вклучени такси и хотел 4 BB, цена: од 281 EUR
ИСТАНБУЛ
авио билет со вклучени такси и хотел 2 BB, цена: од 142 EUR
ПРАГА и ВИЕНА (автобус)
Термин: 13.aприл, 5 дена / 3 ноќевања, хотели *** цена: 159 €
БЕЛГРАД
авио билет со вклучени такси и хотел 2 BB, цена: од 169 EUR
БЕРЛИН
авио билет со вклучени такси и хотел 3 RO, цена: од 160 € (2 деца до 12 г. бесплатно во хотел!)
БУКУРЕШТ, Синаја, Брашов и Снагов (автобус)
Термин: 13.aприл, 4 дена / 2 ноќевања, хотел *** цена: 109 €
БУКУРЕШТ, Синаја, Брашов и Снагов (автобус)
Термин: 13.aприл, 4 дена / 2 ноќевања, хотел *** цена: 109 €
МИНХЕН
авио билет со вклучени такси и хотел 3 BB, цена: од 155 € (2 деца до 12 г. бесплатно во хотел!)
ХАМБУРГ
авио билет со вклучени такси и хотел 4 BB, цена: од 183 EUR
БРИСЕЛ
авио билет со вклучени такси и хотел 4 BB, цена: од 189 EUR
АМСТЕРДАМ
авио билет со вклучени такси и хотел 3 BB, цена: од 205 €, (2 деца до 12 г. бесплатно во хотел!)
АЈНДХОВЕН
авио билет со вклучени такси и хотел 3 BB, цена: од 208 EUR
МАЛМЕ
авио билет со вклучени такси и хотел 3 BB, цена: од 290 EUR
ДОРТМУНД
авио билет со вклучени такси и хотел 4 BB, цена: од 155 EUR
МАЛАГА
авио билет со вклучени такси и хотел 4 BB, цена: од 374 EUR
ГРЦИЈА (хотели)
Избор на хотели во Грција, за Велигденските празници
ГРЦИЈА (хотели)
Избор на хотели во Грција, за Велигденските празници
ТАЈЛАНД ЗНАМЕНИТОСТИ
Опис на дестинација
 
 
(c) Copyright 2007 SAVANA Tourist Enterprises
Orce Nikolov 20, 1000 Skopje, Macedonia
tel. ++ 389 2 3115 826, fax ++ 389 2 3114 206,
email: info@savana.com.mk
 

61.000 facebook likes


ВИ БЛАГОДАРИМЕ
НА ДОВЕРБАТА