ДОМА ЗА НАС КОНТАКТ АГЕНТ
Преведи: Macedonian Albanian Bulgarian Croatian English Greek Serbian Slovenian Turkish

... ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ НА ВЕБ СТРАНИЦАТА НА САВАНА ... ВО НАШАТА АКТУЕЛНАТА ПОНУДА, ВЕЌЕ ОДДАМНА СЕ НАОЃААТ НАЈБАРАНИТЕ ТУРИСТИЧКИ АРАНЖМАНИ НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР ... ОСВЕН ДОБРО ПОЗНАТИТЕ ТУРИСТИЧКИ ПРОГРАМИ КОИ ВЕ ВОДАТ ДО НАЈУБАВИТЕ МЕСТА ВО РЕГИОНОТ И ЕВРОПА, САВАНА ЗА ОВАА ЛЕТНА СЕЗОНА ДОПОЛНИТЕЛНО ОБЕЗБЕДИ И НОВИ АТРАКТИВНИ ПОНУДИ... ПРЕД ВАС СЕ АКТУЕЛНИТЕ ПРОГРАМИ ЗА ЕСЕНСКИТЕ И ЗИМСКИТЕ ПАТУВАЊА ... ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ НА ПАСИВНИОТ ОДМОР И РЕЛАКСАЦИЈАТА ТУКА СЕ ПОЗНАТИТЕ БАЊСКИ И СПА ЦЕНТРИ ... ДОКОЛКУ ВО ОВАА СЕВКУПНА ПОНУДА КОЈА ПОСТОЈАНО СЕ ДОПОЛНУВА, ПРОНАЈДЕТЕ НЕШТО ШТО ЌЕ ВИ СЕ ДОПАДНЕ, НАМ СЕКАКО ЌЕ НИ БИДЕ ЗАДОВОЛСТВО ДА ВЕ УСЛУЖИМЕ !!! 

Социјални мрежи:

Facebook Twitter Youtube Instagram
 
 TRAVEL info - архива на изданија
Travel Training Center / Web Site
Airtickets ONLINE / Web Site
Holiday Real Estate / Web Site
Macedonia Vision / Web Site
 
 
Актуелно: > СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ

БУГАРИЈА ГРЦИЈА ТУРЦИЈА ЦРНА ГОРА
SAVANA Travel Club
Бидете и Вие член, на SAVANA Travel Club...
ХОТЕЛИ ВО ТУРЦИЈА - Специјални понуди
Промотивни цени за хотели во регионот на Кушадаси, Бодрум и Мармарис
БУГАРИЈА Планини Лето 2017
Избор на хотели во планинските центри во Бугарија
ГРЦИЈА - Хотелски пакет аранжмани 2017
ХАЛКИДИКИ или ТАСОС / услуга: 7 полупансиони или Al inclusive light, термини: секоја сабота и недела
ЛЕТО ВО ГЛИФАДА 2017
Термини: 31.јули и 07.август / 7 полупансиони / цени: од 279 €
LAST MINUTE ХОТЕЛИ ВО ГРЦИЈА
LAST MINUTE понуда за ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ - ГРЦИЈА за термин 21.05 и 28.05
ГРЦИЈА ЛЕТО 2017 - Вонсезонски пакет аранжмани !!!
Посебни понуди за термините 28.Maj, 03,04.и10.Јуни, 16,17,23.и24.Септември 2017
ХОТЕЛИ СО СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ
Хотели во Црна Гора, со моментално најповолни цени за Лето 2017
ЛЕТО ВО КАВОС 2017
Термини: 19. и 28.јули / 9 ноќевања / цени: од 199 €
ХОТЕЛИ ВО ГРЦИЈА - Специјални понуди
Хотели во Грција, со моментално најповолни цени за Лето 2017
АНТАЛИЈА АРАНЖМАНИ - Специјални понуди
Аранжмани со најповолни цени, за 6,9,10 или 13 ноќевања
ИЗБОР НА СПА ХОТЕЛИ ВО БУГАРИЈА
Избор на хотели во SPA & WELLNESS центрите на Бугарија
(c) Copyright 2007 SAVANA Tourist Enterprises
Orce Nikolov 20, 1000 Skopje, Macedonia
tel. ++ 389 2 3115 826, fax ++ 389 2 3114 206,
email: info@savana.com.mk
 

62.000 facebook likes


ВИ БЛАГОДАРИМЕ
НА ДОВЕРБАТА