ДОМА ЗА НАС КОНТАКТ АГЕНТ
Преведи: Macedonian Albanian Bulgarian Croatian English Greek Serbian Slovenian Turkish

... НАЈНОВИ ВЕСТИ !!! ... НАЈНОВИ ВЕСТИ !!! >>> ОД 07.АПРИЛ, ПРОДОЛЖУВА ПРЕTПРОДАЖБАТА НА АРАНЖМАНИТЕ ОД ПРОГРАМАТА "ЛЕТО ВО ГРЦИЈА 2014 ГОДИНА" !!! >>> ПРЕДПРОДАЖБАТА НА ЛЕТНИТЕ АРАНЖМАНИ ВИ НУДИ МОЖНОСТ ИСТИТЕ ДА ГИ УПЛАТИТЕ ПРЕД НИВНАТА РЕАЛИЗАЦИЈА И ПРИ ТОА ДА ДОБИЕТЕ ПОПУСТ ВО ПРЕДПРОДАЖБА И ДО 10% НА НИВНИТЕ РЕДОВНИ ЦЕНИ !!! >>> ПОКРАЈ ПРЕTПРОДАЖБАТА НА ЛЕТНИТЕ АРАНЖМАНИ ЗА ГРЦИЈА, ВЕЌЕ СЕ ВО ПРОДАЖБА И ОЧЕКУВАНИТЕ ЧАРТЕР АРАНЖМАНИ ЗА ТУРЦИЈА !!! >>> ЛЕТУВАЈТЕ ВО ТУРЦИЈА СО ДИРЕКТНИТЕ ЛЕТОВИ ОД СКОПЈЕ ДО БОДРУМ И АНТАЛИЈА !!! >>> ОДБЕРЕТЕ НЕКОЈ ОД СТОТИЦИТЕ ПОНУДЕНИ ХОТЕЛИ, ВО БИСЕРИТЕ НА ТУРСКИОТ ТУРИЗАМ: БОДРУМ, КУШАДАСИ, МАРМАРИС, АНТАЛИЈА, АЛАЊА, БЕЛЕК, КЕМЕР, СИДЕ... !!! >>> ПРЕКУ НАШАТА ВЕБ СТРАНИЦА МОЖЕТЕ ДА ГИ ОДБЕРЕТЕ ПОСАКУВАНИТЕ АПСОЛВЕНТСКИ И УЧЕНИЧКИ ПАТУВАЊА ЗА ПРЕСТОЈНАТА ПРОЛЕТ !!! >>> ВО АКЦИСКА ПРОДАЖБА, СЕ ДОЛГООЧЕКУВАНИТЕ IATA КУРСЕВИ - ЗА ОБУКА НА КАДРИ ВО ТУРИСТИЧКАТА И ПАТНИЧКАТА ИНДУСТРИЈА !!! ВО НОВООТВОРЕНИОТ ТРАВЕЛ ТРЕНИНГ ЦЕНТАР ВО СКОПЈЕ, ВЕЌЕ СТЕ ВО МОЖНОСТ ДА СЕ СТЕКНЕТЕ СО МЕЃУНАРОДНО ПРИЗНАТИТЕ СЕРТИФИКАТИ, ОД IATA ИНСТИТУТОТ ВО КАНАДА !!! <<< НАЈНОВИ ВЕСТИ !!! ... НАЈНОВИ ВЕСТИ !!!

Социјални мрежи:

Facebook Twitter Youtube
 
ПОНУДИ НА ВАШИОТ E-MAIL:

MSC Cruises
Календар на сите крстарења
Најповолни тарифи
Подарете Ваучер, подарете спомени...
Рекламирај се, на www.savana.mk !!!
 
 
Актуелно: > КРСТАРЕЊА

КРСТАРЕЊА

КАЛЕНДАР - ПРЕГЛЕД MSC CRUISES COSTA CRUISES
COSTA / LUMINOSA
Италија, Шпанија, Франција, 3 и 5 ноќи од 149 €
COSTA / neoROMANTICA
11 ноќи / Италија, Грција, Турција, Малта, Франција од 399 €
MSC / MAGNIFICA
Северен Медитеран: 11 и 9 ноќи / Германија, Англија, Франција, Белгија, Холандија од 549 €
КРСТАРЕЊА / CRUISES
Одберете го најубавото крстарење за Вас...
MSC / SINFONIA
Медитеран: 10 ноќи / Италија, Франција, Шпанија, Португалија, Мароко од 471€
MSC / ORCHESTRA
3.4.10 ноќи / Италија, Шпанија, Португалија, Англија, Германија од 449 €
MSC / MUSICA
Медитеран: 5 ноќи / Италија, Тунис, Шпанија од 186€
COSTA / FORTUNA
18 ноќи / Дубаи, Емирати, Оман, Египет, Италија од 499 €
COSTA / MAGICA
10 ноќи / Италија, Грција, Турција од 629 €
COSTA / SERENA
Италија, Шпанија, Мароко, Португалија, 7 и 11 ноќи од 269 €
COSTA / PACIFICA
7 ноќи / Италија, Франција, Шпанија, Балеари од 269 € Термин: Јан, Фев, Март и Април
COSTA / MEDITERANEA
7 ноќи / Италија, Франција, Балеари, Тунис од 399 € Термин: Април и Мај
COSTA / CLASSICA
5 ноќи / Италија, Шпанија, Франција од 359 €
COSTA / DELIZIOSA
11 и 13 ноќевања 299 €
 
 
Travel info / Web Site
Airtickets ONLINE / Web Site
Macedonia Vision / Web Site
Travel Training Center / Web Site
Holiday Real Estate / Web Site
АНКЕТА
Планирање на летниот одмор ?
Оваа година ќе летуваме...
на море
на езеро
на планина
на друго место
нема да летуваме
За тоа ќе ни требаат финансии...
до 500 EUR
до 1000 EUR
до 2000 EUR
многу повеќе...
немаме финансии...
СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ !!!
Со Савана Травел Клуб во Грција...
(c) Copyright 2007 SAVANA Tourist Enterprises
Orce Nikolov 20, 1000 Skopje, Macedonia
tel. ++ 389 2 3115 826, fax ++ 389 2 3114 206,
email: info@savana.com.mk
 

18.000 facebook likes


ВИ БЛАГОДАРИМЕ
НА ДОВЕРБАТА