ДОМА ЗА НАС КОНТАКТ АГЕНТ
Преведи: Macedonian Albanian Bulgarian Croatian English Greek Serbian Slovenian Turkish

... ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ НА ВЕБ СТРАНИЦАТА НА САВАНА ... ВО НАШАТА АКТУЕЛНАТА ПОНУДА, ВЕЌЕ ОДДАМНА СЕ НАОЃААТ НАЈБАРАНИТЕ ТУРИСТИЧКИ АРАНЖМАНИ НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР ... ОСВЕН ДОБРО ПОЗНАТИТЕ ТУРИСТИЧКИ ПРОГРАМИ КОИ ВЕ ВОДАТ ДО НАЈУБАВИТЕ МЕСТА ВО РЕГИОНОТ И ЕВРОПА, САВАНА ЗА ОВАА ЛЕТНА СЕЗОНА ДОПОЛНИТЕЛНО ОБЕЗБЕДИ И НОВИ АТРАКТИВНИ ПОНУДИ... ПРЕД ВАС СЕ АКТУЕЛНИТЕ ПРОГРАМИ ЗА ЕСЕНСКИТЕ И ЗИМСКИТЕ ПАТУВАЊА ... ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ НА ПАСИВНИОТ ОДМОР И РЕЛАКСАЦИЈАТА ТУКА СЕ ПОЗНАТИТЕ БАЊСКИ И СПА ЦЕНТРИ ... ДОКОЛКУ ВО ОВАА СЕВКУПНА ПОНУДА КОЈА ПОСТОЈАНО СЕ ДОПОЛНУВА, ПРОНАЈДЕТЕ НЕШТО ШТО ЌЕ ВИ СЕ ДОПАДНЕ, НАМ СЕКАКО ЌЕ НИ БИДЕ ЗАДОВОЛСТВО ДА ВЕ УСЛУЖИМЕ !!! 

Социјални мрежи:

Facebook Twitter Youtube Instagram
 
 TRAVEL info - архива на изданија
Travel Training Center / Web Site
Airtickets ONLINE / Web Site
Holiday Real Estate / Web Site
Macedonia Vision / Web Site
 
 

MALDIVES / PARADISE ISLAND RESORT & SPA *****

Paradise Island Resort & Spa

Положба: се наоѓа на 9,6 км оддалеченост од аеродромот во Мале,трансфер со глисер 20 мин
Сместување: хотелот располага со 282 соби, опремени со: тоалет, клима уред, ТВ, сеф, мини бар, фен, приватни балкони кои гледаат на плажа
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: 2 ресторани, 3 барови,конференциска сала, оддел за интернет, сауна, фитнес центар, спа и велнес центар, масажа, центар за масажа, пица сервис, базен, базен за деца, џакузи
Плажа: на сама плажа
Спорт и забава: базен, базен за деца, џакузи, тенис, риболов, билијард, пинг-понг, сурфање на ветер, кајакарство, нуркање, сквош, спортови на вода (на лице место), ,  детски игралишта, вечерна забава

 

 

 

 

 

октомври

ноември

декември

ХОТЕЛИ

Кат.

Место

Соби

Услуга

9 ноќи

9 ноќи

9 ноќи

 

PARADISE ISLAND RESORT & SPA

* * * * *

 

DBL Bungalow

HB

1.560 €

1.690 €

1.690 €

Цените се дадени по лице за пакет аранжман за сместување во соба според табелата.     
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда
:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.
(c) Copyright 2007 SAVANA Tourist Enterprises
Orce Nikolov 20, 1000 Skopje, Macedonia
tel. ++ 389 2 3115 826, fax ++ 389 2 3114 206,
email: info@savana.com.mk
 

62.000 facebook likes


ВИ БЛАГОДАРИМЕ
НА ДОВЕРБАТА