ДОМА ЗА НАС КОНТАКТ АГЕНТ
Преведи: Macedonian Albanian Bulgarian Croatian English Greek Serbian Slovenian Turkish

... ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ НА ВЕБ СТРАНИЦАТА НА САВАНА ... ВО НАШАТА АКТУЕЛНАТА ПОНУДА, ВЕЌЕ ОДДАМНА СЕ НАОЃААТ НАЈБАРАНИТЕ ТУРИСТИЧКИ АРАНЖМАНИ НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР ... ОСВЕН ДОБРО ПОЗНАТИТЕ ТУРИСТИЧКИ ПРОГРАМИ КОИ ВЕ ВОДАТ ДО НАЈУБАВИТЕ МЕСТА ВО РЕГИОНОТ И ЕВРОПА, САВАНА ЗА ОВАА ЛЕТНА СЕЗОНА ДОПОЛНИТЕЛНО ОБЕЗБЕДИ И НОВИ АТРАКТИВНИ ПОНУДИ... ПРЕД ВАС СЕ АКТУЕЛНИТЕ ПРОГРАМИ ЗА ЕСЕНСКИТЕ И ЗИМСКИТЕ ПАТУВАЊА ... ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ НА ПАСИВНИОТ ОДМОР И РЕЛАКСАЦИЈАТА ТУКА СЕ ПОЗНАТИТЕ БАЊСКИ И СПА ЦЕНТРИ ... ДОКОЛКУ ВО ОВАА СЕВКУПНА ПОНУДА КОЈА ПОСТОЈАНО СЕ ДОПОЛНУВА, ПРОНАЈДЕТЕ НЕШТО ШТО ЌЕ ВИ СЕ ДОПАДНЕ, НАМ СЕКАКО ЌЕ НИ БИДЕ ЗАДОВОЛСТВО ДА ВЕ УСЛУЖИМЕ !!! 

Социјални мрежи:

Facebook Twitter Youtube Instagram
 
 TRAVEL info - архива на изданија
Travel Training Center / Web Site
Airtickets ONLINE / Web Site
Holiday Real Estate / Web Site
Macedonia Vision / Web Site
 
 

SHIBENIK / SOLARIS KIDS HOTEL ANDRIJA ****

 

Andrija

HOTEL

SOLARIS KIDS HOTEL ANDRIJA  * * * *

 

 

* * * *

Sibenik

http://www.solarishotelsresort.com/solaris-kids-hotel-andrija/

СОБА

период

01.05-07.05

08.05-10.06

11.06-30.06

01.07-25.08

26.08-08.09

Макс.

 ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

 

услуга

23.09-01.10

09.09-22.09

 

 

 

лица

1 дете 0-12

1 дете 12-18

2 дете 0-12

2 дете 12-18

3 возр.

4 возр.

1/2 +1 park view 21P

HB

51,70

59,40

73,70

89,10

73,70

2+1

-100%

/

/

/

/

/

1/2+2 park view balcony FMPB

HB

66,00

75,90

94,60

113,30

94,60

2+2

-100%

/

-100%

/

/

/

1/2+2 park french balcony FMPF

HB

57,20

66,00

81,40

97,90

81,40

2+2

-100%

/

-100%

/

/

/

2/2 park view balcony CFMPB

HB

116,60

133,10

166,10

200,20

166,10

2+3

-100%

/

-100%

/

-50%

-50%

Доплати: туристичка такса на ден: 1 € возрасни и деца, Baby Cot бесплатно. Паркинг 5 € на ден .  Дете до 12 год. со 1 возрасен + 40%. Мин. престој 5 N од 11.06-10.09 за пократок престој +20%

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

(c) Copyright 2007 SAVANA Tourist Enterprises
Orce Nikolov 20, 1000 Skopje, Macedonia
tel. ++ 389 2 3115 826, fax ++ 389 2 3114 206,
email: info@savana.com.mk
 

61.000 facebook likes


ВИ БЛАГОДАРИМЕ
НА ДОВЕРБАТА